KONST / Litografier / Serigrafi 10333729
*
nr 1033 3729
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2016
kl 19:13:35
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka lior litografier löst blad porträttmåleri ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Ron Lior
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
nr 1033 3729
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka lior litografier löst blad porträttmåleri ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33